Cementon - individuāli pielāgots

Cementon rūpējas par saviem klientiem no projektēšanas sākuma stadijas līdz būves nodošanai ekspluatācijā. Mūsu pakalpojumi balstās uz teorētiskām un praktiskām zināšanām hidroizolācijas jomā  un daudzu gadu pieredzi. 

Tajā pašā laikā mūsu prioritāte ir izmaksu efektivitāte un rezultāta drošība. Mēs nodrošinām būvobjekta kalpošanas drošumu,  pateicoties dziļai situācijas analīzei,  detalizētai procesu un apstākļu izpētei, kā arī   rūpīgai darbu izpildes uzraudzībai.

Sadarbojoties ar CEMENTON  hidroizolācijas jomā,  jūs iegūstat neatkarīgu partneri, kas jums iesaka konkrētajā situācijā vispiemērotāko risinājumu.(kurš izstrādā/piedāvā jūsu konkrētajai situācijai vispiemērotāko risinājumu)

 

CEMENTON – hidroizolācijas sistēmas būvuzņēmumiem

Balstās uz stingra zināšanu un pieredzes pamata 

Inženieru birojs CEMENTON ir Jūsu partneris būvprojektu  hidroizolācijas koncepciju izstrādē. CEMENTON virsuzdevums ir izveidot konkrētam projektam pielāgotus risinājumus no koncepcijas līdz būvobjekta nodošanai. Risinājumi nav piesaistīti kāda konkrēta ražotāja zīmolam. 

Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst  konsultācijas, projektēšana un darba kvalitātes kontrole būvlaukumos. Mūsu rūpes par gala klientu ietver sevī arī visas hidroizolacijas sistēmas apdrošināšanu.

Brošūra

PDF to download (1,4 MB)